З 23 по 25 березня 2018 року волонтери місії “Центр Опіки Сиріт” ЛА УГКЦ мали духовну віднову, яку проводив настоятель храму Святого Архистратига Михаїла національної Академії сухопутних військ ім. П. Сагайдачного, отець Андрій Хомишин.

У п’ятницю молодь разом з отцем помандрувала в Тисовець, спортивний комплекс Міністерства Оборони України і місце тренувань Олімпійської збірної України. Усе розпочалось із  вечері та перегляду фільму “Святий Вінсент”.

Субота розбудила учасників реколекцій гарним видом з вікна. Поснідавши, усі дружньо відправились у сусіднє село Орявчик, на Божественну Літургію в храм Святого Миколая. Настоятель храму, отець Олексій, з прихожанами прийняв молодь дуже тепло. Впродовж дня волонтери відпочинок разом із Богом. Були прогулянки на свіжому карпатському повітрі, спільні молитви: Молебень та Вечірня і безмежно глибокі розмови.

Під час реколекцій о. Андрій підкреслив, що: Наша віра -це наші особисті вибори”. Як приклад він навів книжку “Семиярусна гора”, автора Томаса Мертона. Цю книжку називають «сповіддю сучасного святого Августина». У ній, непересічний митець та інтелектуал, розповідає власну історію пошуку Бога та віднайдення покликання.

Також реколентант підмітив, що ми маємо приймати своє життя через перспективу Божої любові, надіятись на Бога, дотримуватися Його заповідей. Звершився день переглядом фільму “Мирний воїн”.

В останній день, неділю, ми спільно помолились Божественну Літургію та відправились в дорогу додому з багажем думок, питань та відповідей на них.

сайт Центру опіки сиріт