10 серпня 2015 року вихованці та педагог-організатор школи-інтернату №2 м. Львова разом із головою Центру Опіки Сиріт – о. Романом Прокопцем та волонтерами «Руки допомоги» вирушили на тижневий спортивно-оздоровчий табір, який відбуватиметься в Польщі.
Розпочалась мандрівка спільною Божественною Літургією у Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла (вул. Театральна, 11).
Джерело: Центр Опіки Сиріт ЛА УГКЦ