18 березня 2018 року, у Дитячому будинку №1, що на вулиці Таджицька, 21, відбувся майстер-клас писанкарства для 20-ти маленьких вихованців закладу. На запрошення волонтерів місії “Центр Опіки Сиріт” ЛА УГКЦ молодіжна організація “Пласт – український скаутинг” провела захід в рамках акції “100+n писанок”. Малеча вчилась наносити різноманітні орнаменти на яйце, правильно тримати писачок та творити свою писанку.

Пласт – український скаутинг: “Сьогодні ми проводили майстер-клас для дуже веселих та позитивних дітей. Як тільки ми витягнули всі матеріали для писанкарства, то побачили з якою цікавістю та захопленням на нас дивляться дітки. Безумовно, вони були дуже раді, що для них проводять таке заняття, адже для більшості писанкарство було чимось абсолютно новим. Протягом майстер-класу всі дуже старанно вимальовували свої писанки, хоч не обійшлося без розбитих яєць. Та загалом, кожен мав можливість намалювати власну писанку. Нам було надзвичайно приємно проводити майстер-клас, ми отримали масу задоволення та натхнення для наших наступних акцій.”

Щиро вдячні дівчатам, які провели майстер-клас, за позитивні емоції і за можливість відкрити малечі щось нове і цікаве для себе. Дякуємо!

сайт Центру опіки сиріт