Проект «Свій до Свого» дебютував першим табором «Великого бажайте», який відбувався у Перемишлі для 15 дітей з Варшави, віком 8-16 років. Команда волонтерів мала за мету навчити дітей мріяти і втілювати свої добрі прагнення у життя. Основою табору була ранкова Літургія і вечірня молитва.

Тиждень, з 2 по 8 липня 2018 року, насичених пригод, спорту, екскурсій зблизив дітей і зробив усіх єдиною родиною. Волонтери приїхали до Перемишля і привезли зі собою частинку України. Творення української атмосфери відбулося завдяки національній символіці,  майстер-класу із ліплення  вареників і гри у футбол.

Наступного дня діти пізнавали для себе Італію через національній гімн та Венеціанську вечірку. Сюрпризом дня стала екскурсія сучасним історичним музеєм. У четвер мали прощу до міста Ярослав. Молилися Літургію у храмі Преображення ГНІХ, де знаходиться чудотворна ікона. Опісля з парохом церкви відвідали два музеї, які розташовані під землею. Діти отримали незабутні емоції і приємну втому, але ще мали за честь відвідати могилу о. М. Вербицького.

Волонтери задумали авантюру: на кінець учасники табору отримали завдання познайомити команду  із Польщею, і волонтери мали змогу побачити Перемишль очима дітей.

Постатями для прикладу були патріарх Йосип Сліпий і гасло «Великого бажайте»; покровитель  молоді і дітей о. Іван Боско із закликом «Диявол боїться радісних людей»; і Папа усіх — Івана Павла ІІ. Для дітей найулюбленішою грою став футбол, а  найбажаніший час дня— отримання подарунків від Таємного друга.

Хлопці, учасники проекту, проявили себе відважними і вправними аніматорами. Для команди є великою радістю перші плоди проекту. Перша насінина посіяна.

Медіа-Центр ЦОС