22 червня 2018 року для учасників проекту “Свій до Свого” відбувся майстер-клас з педагогіки для вихователів таборів, які проводять літні канікули з дітьми і працюють з міжнародними групами.

З 2 по 8 липня учасники проекту “Свій до Свого”, а це капелан місії “Центр Опіки Сиріт” ЛА УГКЦ, о. Роман Прокопець, волонтери та троє хлопців з Ліцею “Просвіта” (Школа-інтернат №2) візьмуть участь у таборі в місті Перемишль, Польща.

Оскільки кожна держава має свій менталітет, правила виховання дітей, то необхідно бути готовим до всього і знати закони держави, в яку вирушаємо. Для місії такий експеримент є новим і підготуватися до нього допомогла пані Агнешка, президент і методист центру польської мови у Львові. Вона провела майстер-класи зі знайомства, праці в групах.

Під час тренінгу викладачка розповіла про відмінності проведення таборів в Україні та Польщі, провела багато цікавих та пізнавальних ігор та навела приклади, як краще діяти на працю в групах.

Усі отримали сертифікати, які підтверджують проходження тренінгу.

Довідка

Проект “Свій до Свого”, організований місією ЦОС, діє на базі Ліцею “Просвіта” (Школа-інтернат №2). Метою проекту є зламати бар’єр між старшокласниками і учнями молодших класів, навчити дев’ятикласників бути другом, порадником і волонтером для менших. Підсумком “Свій до Свого” буде табір, проведений в Перемишлі, Польща, який проведуть волонтери ЦОС та діти (старшокласники). 

Медіа-Центр ЦОС