5 серпня 2015 року відбулася передостання зустріч табору «ПриСтань», яку організовують волонтери та капелани Центру Опіки Сиріт. Вона розпочалась Літургією у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла. Після молитви усі дружньо пішли на спортивний майданчик, де кожен охочий міг показати свою силу, спритність та витривалість, адже цей день був насичений різними спортивними іграми та змаганнями.
На дітей чекали веселі банси, а також цілий футбольний турнір, в якому змагались і хлопці, і дівчата. Опісля дітвора мала нагоду послухати цікаву катехизацію на тему «Мужності», котру для них підготував капелан Центру Опіки Сиріт диякон Тарас Мисяковський.
Друга частина спортивного дня була не менш цікавою: різноманітні ігри та змагання продовжувались.
Нагадаємо, наступна і остання в цьому році зустріч табору «ПриСтань» відбудеться в середу, 12 серпня.
Джерело: Центр Опіки Сиріт ЛА УГКЦ