Для місії “Центр Опіки Сиріт” ЛА УГКЦ волонтер – це людина з гарячим серцем, яка готова творити добро на благо малечі, яка так щиро потребує і чекає на нас.

 30 березня 2018 року волонтерському руху “Руки Допомоги”, який діє при місії, виповнилось 7 років. Усі ці роки молодь допомагає здійснювати капеланам різного роду працю з дітьми.

Трішки історії. У 2009 році у Львові розпочала свою офіційну діяльність місія “Центр Опіки Сиріт” ЛА УГКЦ, а у 2011 році при ній почав діяти волонтерський рух “Руки Допомоги” – ініціативна молодь. Щомісяця спільнота збільшувалась, щороку учасники руху організовували цікаві акції, проекти, літні та зимові табори, відвідували дітей у навчальних закладах. Завдяки цим “рукам” було подаровано багато тепла і радості дітворі. І сьогодні наша молодь активна, діє і завжди поруч.

31 березня 2018 року молодь відсвяткувала День народження спільноти. Субота була насичена та розпочалася о 9:00 з Божественної Літургії в храмі св. Василія Великого та Олексія Зарицького, потім хлопці і дівчата грали у футбол. Опісля обіду молодь відчула себе в “шкірі” дітей, взявши участь у великій грі – квeст у Львові.

Капелани місії щиро вдячні своїм трудівникам-помічникам. Кожний із них став другом і підтримкою для дітвори у різний спосіб. 

Бажаємо Вам наснаги до праці, підкорення вершин та вогника любові, який ніколи не згасне у великому волонтeрському серці.

Медіа-Центр ЦОС