19 грудня 2018 року волонтери при місії ЦОС організували благодійний Різдвяний Ярмарок для збору коштів на розвиток руху “Руки Допомоги”.

З 9  по 14:30 біля входу у Гарнізонний храм усі охочі мали нагоду придбати вироби, виготовленні руками волонтерів, почастуватися гарячим чаєм та смачними пляцками і тістечками, збагатити свою комору закрутками, які приготували учасники Дитячої кулінарної школи “КАЗАНОК”. Ця ініціатива дозволила парафіянам та гостям міста Львова ближче пізнати працю волонтерів та внести свою лепту у розвиток руху “Руки Допомоги”.

На ярмарку було зібрано понад 26 тис грн, вилучені кошти сприятимуть реалізації запланованих проектів.

Щиро вдячні усім, хто підтримав ініціативу молоді! Завдяки Вам волонтерський рух зможе розвиватися та творити різноманітні заходи для дітвори.

Волонтерський рух “Руки Допомоги” діє при місії “Центр Опіки Сиріт” понад 8 років. Це активна молодь, завдяки якій організовуються різноманітні акції, поїздки, проекти для дітей-сиріт, дітей СЖО, дітей, батько який загинув у зоні АТО, багатодітних сімей та ін. Щотижня вони відвідують дітей у навчальних закладах, готують програми виїздів, літніх та зимових таборів, є активними учасниками, координаторами проектів, які організувала місія.