18 лютого 2016 року дві сестрички Оленка та Соломійка, парафіянки храму Різдва Пресвятої Богородиці на Сихові (м. Львів), передали “Центру Опіки Сиріт” наколядовані впродовж різдвяних свят кошти.
Сума пожертви склала 1870 грн. У записці дівчата зазначили: “Даруємо ці гроші для сиротинця”.
Той випадок, коли серця набагато більші за своїх власниць.
Висловлюємо щиру подяку сестричкам за великодушність, щирість і щедрість! Згадуємо їх у наших молитвах.