27 червня 2017 року відбулося храмове свято в каплиці Святих Климентія та Леонтія, що знаходиться в приміщенні Львівської загальноосвітньої школи-інтернат №2. 

Капелан місії “Центр Опіки Сиріт” ЛА УГКЦ о. Тарас Мисяковський спільно з працівниками та вихованцями закладу молився Божественну Літургію. Опісля відбулося освячення ікони Св. Миколая, яку розписали діти даного інтернату на іконописній школі.

Каплиця – це серце школи, місце, де найчастіше дітлахи зустрічаються з Богом.

Джерело: Центр Опіки Сиріт