11 березня 2018 року, волонтери “Руки Допомоги” разом з дітьми Дитячого будинку №1 виготовляли сонечка та весело проводили час.

Двічі на тиждень капелан місії “Центр Опіки Сиріт” ЛА УГКЦ, о. Тарас Мисяковський, та волонтери моляться Божественну Літургію з дітьми та працівниками Дитячого будинку, що на вулиці Таджицька 21. Це особлива молитва, оскільки дітвора бере у ній активну участь.

Окрім молитви, капелан проводить працю з вихователями, а волонтери забавляють дітей. Щонеділі перед Літургією, у каплиці Введення в храм Пресвятої Богородиці, працівники цього закладу мають зустріч з о. Тарасом, на якій обговорюються різні питання про Бога та духовне життя.

Вихователі обговорюють із духівником теми, які не до кінця їм зрозумілі. Кожен з них через таку зустріч має можливість ближче пізнати Спасителя, сповідатися, отримати відповіді на свої запитання.

Опісля молитви, волонтери відвідують дітвору з цікавою, заздалегідь підготовленою програмою. Малеча дуже любить нашу молодь і з нетерпінням чекає на неї. Щоразу вони виготовляють щось цікаве власноруч, грають різні ігри, співають, веселяться.

Читайте також: У Хрестопоклінну неділю капелани та волонтери молилися разом з дітьми

Зустрічі волонтерів відбуваються щопонеділка за адресою пл. Міцкевича, 5 (домофон – 4).

сайт Центру опіки сиріт