У четвер, 24 березня, розпочалося друге коло чемпіонату з міні-футболу серед дітей-сиріт “КОПА”.

Друге коло розпочалось із молитви, яку очолив о. Роман Прокопець, Голова Центру Опіки Сиріт. Зокрема, привітав учасників змагань представник ГО «Розвиток Громади», який передав м’яч з підписами гравців ФК “Карпати”, що буде урочисто вручено команді-переможцю по завершенню чемпіонату. Також від громадської організації три команди отримали рукавиці для воротарів.

Перший день чемпінонату закінчився з наступними результатами:

ФК “Форвард” –  ФК “Нестримні” – 12:2
ФК “Леви” – ФК”Довіра” – 11:0

Наступні матчі відбудуться 14  квітня.

Стежити за результатами команд Ви можете в турнірній таблиці на сайті www.orphancenter.org.ua. Якщо Ви бажаєте відвідати матчі чи підтримати одну з команд – з датами проведення матчів можна ознайомитись тут.

Нагадаємо, Центр Опіки Сиріт готується до “Кубку Надії”, який відбудеться 9 квітня.

Джерело: Центр Опіки Сиріт