19 грудня 2014 року, у каплиці Святої Соломії, княгині Галицької НРЦ “Мрія” відбулось посвячення першої ікони майбутнього іконостасу – ікони святого Миколая. Чудотворця.Розпочалось дійство о 9:00 год Божественною Літургією, яку служили о. Роман Прокопець, Голова Центру опіки сиріт, о. Тарас Мирка, капелан Центру, та о. Олесь Август Чумаков. Опісля відбулось посвячення ікони.
Цього ж дня, об 11:00 год, у дитячому будинку №1, що на вул. Таджицькій, також відбулась святкова Літургія. Після неї діти отримали подарунки – ведмедиків ручної роботи.
Джерело: Центр опіки сиріт {gallery=COS/2014/12-19/}