З 25 по 29 червня 2018 року капелани та волонтери місії “Центр Опіки Сиріт” ЛА УГКЦ провели цікавий та пізнавальний табір “Тримай зв’язок з Богом” для дітвори парафіян Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла.

Щодня біля Гарнізонного храму свв. апп. Петра і Павла збиралась юрба дітвори, яка, не зважаючи на мінливість літньої погоди,  прямувала зранку на табір.

Коли лунала музика, усі дружно ставали у велике коло і танцювали улюблені банси. Розрухавшись, усі чимчикували на перегляд театралізованого дійства, яке створювали волонтери місії “Центр Опіки Сиріт” ЛА УГКЦ. Дітвору зустрічали: Піт, Люсі, Ребека та Мудрець. Казкові персонажі розкривали у сценках кожного дня нову у табірній концепції “Тримай зв’язок з Богом”. Отож, Молитва, Святе Письмо, Прощення, Літургія і на завершення Пісня.

Дякуємо волонтерам та дітвори за присутність і жертовність.

Шалена підготовка впродовж декількох місяців принесла свої позитивні плоди. Цих п’ять днів були максимально насичені, цікаві, та пізнавальні. Волонтерів тішив той факт, що не зважаючи на погоду дітвора приходила, бо їй подобалось. Перший день це було знайомство, а останній день – небажання прощатися!

Медіа-Центр ЦОС