30 січня 2019 року місія Центр Опіки Сиріт  УГКЦ організувала “Теплий вечір” – вечір подяки.  На захід було запрошено друзів та партнерів  усіх тих,  хто допомагає дітям сиротам та Центру Опіки Сиріт.

Вечір розпочав ведучий заходу, Назар Бійчук. Опісля голова місії, о. Роман Прокопець разом з усіма помолився та окропив усіх присутніх Йорданською водою. Капелан звернувся до усіх із подякою та проханням підтримати у нелегкій боротьбі за приміщення на вул. Короленка 7, яке Обласна  рада разом з депутатами  висунула на аукціон! Гучною колядою всіх вітав  Квінтет, Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла. Впродовж вечора капелани та волонтери ділилися проектами, які вдалося втілити впродовж 2018 року. Забаву продовжив Вертеп вівтарної дружини Храму свв. апп. Петра і Павла,  “Родина. Троїсті музиканти”, та Вертеп курсантів сержанського коледжу. Смачним кулішем усіх частували козаки з товариства “Кіш”, м’ясо на грилі приготували кулінари компанії “Грилекс – Грилі & Барбекю” та солодощами господині Львівської волонтерської кухні. Щиро вдячні за коляду вихованцям Винниківської санаторної школи-інтернат. Також під час “Теплого вечора” ми подякували за дружбу: Роману Федишину, Катерині Кіт, Оресту Степаняку, Назару Бійчуку.

“Теплий вечір”– це зустріч тих людей, котрих об’єднує, так би мовити, одна спільна риса, одна спільна мета, один і той же поклик сердець – допомагати покинутим дітям. “Теплий вечір” – це можливість зібрати за святковими столами в одне велике дружнє коло тих, хто відкриває себе і йде назустріч потребуючим малим. “Теплий вечір” – це можливість “Центру Опіки Сиріт” у цей радісний час народження нашого Спасителя від імені дітей, котрим ми спільно допомагаємо, сказати щире і велике «Дякую!». Адже завдяки доброті, любові, милосердю діти-сироти неодноразово переживають теплі, добрі, радісні, родинні моменти у своєму дещо іншому, не подібному до інших, житті.

Щиро вдячні усім хто зробив цей вечір по справжньому теплим та затишним. Особлива подяка п. Катерині – вихователю Дитячого будинку сімейного типу за допомогу в оформленні приміщення, вихованцям Винниківської санаторної школи за малюнки, які прикрасили стіни, волонтерам ЦОС, які вели активну підготовку до заходу та під час нього.