У середу, 5 грудня, учасники проекту “Свій до Свого” мали нагоду провести катехизацію та перевірити свої знання, які вони отримали під час екскурсії в підземеллі Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла. На зустрічі читали уривки з Євангелії та розважали над ним. Набули гарного досвіду у проведенні катехизації, згодом матимуть можливість передати це дітям на таборі.

А у п’ятницю, 7 грудня, пізнали історію та сучасність театру ім.  М. Заньковецької. Побачили як готуються усі працівники та актори до вистави, що відбувається із декораціями, як шиються костюми, побували у гримерці та найнижчих приміщеннях театру і, звичайно, переглянули комедію “За двома зайцями”.

Опісля  познайомились з актором Юрієм Хвостенком, який поділився розповіддю про свій творчий шлях та історіями. Він зазначив, що геніальність полягає у двох речах: праці та наполегливості. Актор запросив до подальшої співпраці у вигляді різноманітних тренінгів та участі у різних подіях.

Щотижня координатори, волонтери руху “Руки Допомоги” мають зустрічі з учнями 7-9 класів Ліцею “Просвіта”, учасниками проекту “Свій до Свого”. Основна мета якого навчити старшокласників бути другом, помічником для молодших та на завершення провести пізнавальний табір, відчути себе волонтером.