20 липня 2017 року волонтери місії “Центр Опіки Сиріт” та капелан о. Роман Пушка відвідали Виховну колонію для неповнолітніх у м. Прилуки.
Молодь провела ігри на знайомство, які допомогли розвеселити та згуртувати хлопців, цікаві естафети. На переможців та активних учасників очікував смачний подарунок. Перед прощанням усі разом співали під гітару та спілкувалися у дружньому колі.
Щиро дякуємо хлопцям та дирекції закладу за теплу зустріч та відкриті серця.
Джерело: Центр Опіки Сиріт