З 5 по 8 лютого 2018 року за фінансової підтримки Союз Українок Америки (UNWLA – Ukrainian National Women’s League of America, Inc.), місія “Центр Опіки Сиріт” ЛА УГКЦ організувала четвертий етап Різдвяної школи для вихованців Верхньодніпровського дитячого будинку-інтернат №2.

Впродовж цих днів діти проживали в монастирі отців редемптористів (вул. Замарстинівська, 225), де волонтери при місії “Руки допомоги” проводили програму святкової школи. Кожен день був насичений і пізнавальний. Щодня діти спільно молились Божествену Літургію та мали нагоду приступити до Тайни Сповіді та Святого Причастя, а завершенням дня були вечірні молитви.У перший день діти мали цікаву екскурсію “Чудо поїздом” по Львову та в підземеллі Гарнізонного Храму, а також відвідали майстер-клас з приготування піцци в Піцерії “Челентано”.  У монастирі за цікавим спілкуванням волонтери ЦОС показали, як розмальовувати ялинкові іграшки. Капелан місії, о. Тарас Мисяковський, розказав дітворі все про Літургію та важливість її у нашому житті.

Вівторок був особливим своєю екскурсією на стадіоні «Арена Львів». Цей день не обійшовся без “теплих” майстер-класів, а саме декорування свічок, які будуть зігрівати дітвору та приготування вареників. День завершився роздумами у вигляді молитви, але у незвичний і водночас цікавий спосіб, а саме молитвою п’яти пальців Папи Франциска.

В передостанній день учасники Різдвяної школи мали нагоду глянути на місто Лева з однієї найвищих точок нашого краю, з Львівської Ратуші, завітати в Гранізонний храм святих апостолів Петра і Павла.

Четвер – день прощання і гарних спільних моментів. В академії курсанти-учасники різдвяного вертепу передали книги та різноманітне канцелярське приладдя, яке потребували діти. Все необхідне було закуплене за пожертви, які зібрали під час виступів першого курсантського вертепу на парафіях міста Львова. Опісля майбутні офіцери показали територію академії, показали як правильно марширувати і спільно гучно заколядували.

сайт Центру опіки сиріт

kapelanstvo.info