9 грудня 2018 року у свято Миколая капелани місії разом з дітьми молилися у їхніх навчальних закладах.

Голова місії, о. Роман Прокопець, очолив першу Божественну Літургію в стінах Будинку дитини №1 в каплиці Матері Божої Непорочного ЗачаттяПригадаємо, що заклад діє ще з 1910 року, а 18 грудня 2018 року, відбулося освячена Єпископом Володимиром місця для моління.

Усі працівники закладу приступили до Тайни Сповіді та Євхаристії. Опісля усі переглянули виступ вихованців Будинку дитини та зустріли Святого Миколая. За свої старання вони отримали солодкі подарунки від військовослужбовців Академії. Курсанти та їхні командири, зокрема начальник Національної академії сухопутних військ генерал-лейтенант Павло Ткачук, принесли малечі солодкі подарунки й необхідні для побуту дітей речі.

Отець Тарас Мисяковський, капелан місії, очолив Божественні Літургії в шкільній каплиці Блаженної Соломії, княгині Галицької, що у НРЦ “Мрія” та у каплиці Неустанної Помочі Навчально-реабілітаційного центру Святого Миколая. В останньому закладі до дітей завітали учні Гімназії “Євшан” з театральним дійством про Миколая.

Гості також приготували для 14 вихованців одяг та взуття, яке вони потребували, а саме светри, штани, куртки, чоботи тощо.

Щиро вдячні усім, хто подарував у цей день потребуючій дітворі радість та посмішки!