З 28 по 30 вересня 2015 року з нагоди Міжнародного дня усиновлення Центр Опіки Сиріт організовує триденну програму ознайомлення з усіма етапами усиновлення, з відомими формами опіки та власним досвідом у цій сфері. Відтак сьогодні, 29 вересня, о 19.00 год. в Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла на вас чекає доповідь «Життя в межах інтернату і поза ним», а завтра в той же час – презентація проекту «Одна церква – одна дитина».

Як відомо, усі ці заходи мають на меті просвітницьку діяльність, яка б допомогла змістити акценти з практики разових сезонних подарунків сиротам у бік постійної підтримки: аби допомагати дітям не лише в час їхнього перебування в інтернаті, але й опісля – в студентські роки та навіть в час творення власної сім’ї.
Джерело: Центр Опіки Сиріт ЛА УГКЦ