У четвер, 24 березня, учасники кулінарного гуртку “Казанок” випікали смачне печиво “смайлики”.

Провели цю зустріч студенти соціальної педагогіки Українського Католицького Університету, які проходять у Центрі Опіки Сиріт ознайомчу практику. На кулінарну майстер-клас прийшли діти-сироти, якими опікуються капелани Центру.

Джерело: Центр Опіки Сиріт {gallery=COS/2016/03-25/}