Від 24-го жовтня 2016 року, у школі-інтернат №2 розпочався тиждень святого Дон Боска. До школи завітають ченці згромадження Салезіан святого Івана Боско з трьохденним навчанням для вихователів та вчителів цього навчального закладу.

Метою заходу є передати методику виховання, яку започаткував св.  Боско та залишив своїм послідовникам у згромадженні оо. салезіянам.  Водночас ченці познайомлять дітей з особою святого  Дон Боско, зустріч із аніматорами храму Різдва Пресвятої Богородиці (м. Львів, УГКЦ), а волонтери “Центру Опіки Сиріт” проведуть спільний молитовний вечір з дітьми даного закладу. Зустрічі відбуватимуться з 15.00-16.00 год. у актовому залі школи.

Джерело: Центр Опіки Сиріт ЛА УГКЦ