20 жовтня 2017 року у Міжнародний день кухаря і кулінара відбулося відкриття кулінарного гуртка “Казанок”, що діє при місії “Центр Опіки Сиріт” ЛА УГКЦ, у Львівській школі-інтернат №2.

П’ятниця видалась цікавою та смачною. До вихованців закладу завітав студент НУ “Львівська політехніка”, учасник вокального конкурсу “Голос Країни” – Чан Куок Кхань. Гість відкрив секрети приготування двох страв в’єтнамської кухні: Місо суп та Спрінг роли, а на десерт потішив дітей фруктовим йогуртом. Дітвора із захопленими очима спостерігала за процесом та брала активну участь в приготуванні невідомої їжі. Учні школи-інтернат замочували в гарячій воді пасту місо, варили вакаме та загортали роли у рисовий папір – і це ще не всі новинки та незвичні інгредієнти, які вони відкрили для себе.

Кулінарний гурток “Казанок” дає можливість дітворі пізнавати цікаві рецепти, нетрадиційні продукти та пробувати експерементувати. Важливий момент кожного кулінарного майстер-класу – це спілкування з шеф-кухарем, спілкування одне з одним та незвичне проведення часу.

Щиро вдячні Кханю за відкритість та можливість почерпнути хоч трішки в’єтнамської культури.

Кожен з Вас може долучитися до організації та підтримки даного проекту, а саме:

  • стати шеф-кухарем та провести майстер-клас;
  • допомогти із закупівлею продуктів;
  • придбати кухонний інвентар;
  • є потреба у фартушках та рушничках.

Звертайтеся за номером: 0972953606 – о. Роман Прокопець, голова місії, або пишіть нам на пошту [email protected].

Джерело: Центр Опіки Сиріт