У неділю, 5 квітня 2015 року, відбулася Божественна Літургія для дітей-сиріт, працівників закладів та волонтерів Центру Опіки Сиріт ЛА УГКЦ. Відтак, на Службі Божій у Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла молились діти зі школи-інтернат №2, разом з вихователями та волонтерами. Діточки з Дитячого Будинку №1, (вул. Таджицькій) молились у каплиці введення у храм Пресвятої Богородиці, що у їхньому закладі. Там малеча з нагоди свята В’їзду оспода нашого Ісуса Христа в Єрусалим освятили букети вербної лози.

Джерело: Центр Опіки Сиріт ЛА УГКЦ {gallery=COS/2015/4-06/}