16 березня, після довгої перерви, відбулася перша зустріч проекту “Свій до Свого”.

На цій зустрічі група учасників проекту напрацьовувала програму майбутнього табору, складали розпорядок дня, роздумували над тематикою. Оскільки діти будуть в ролі організаторів табору, то було важливо визначили якості волонтера, його обов’язки. Завданням зустрічі було створити з дітей дієву команду. В цьому їм допомагав капелан місії “Центру Опіки Сиріт”, отець Тарас Мисяковський.

“Свій до свого” – це проект, який діє на базі Ліцею “Просвіта”, організований місією “Центр Опіки Сиріт” . Основна мета проекту – навчити дітей 8-9 класів бути наставниками і друзями для молодших. Щотижня відбуваються зустрічі, на яких капелани та волонтери Центру навчають старших проводити різноманітні заходи. Кінцевий результат проекту – це проведення табору. Минулого року табір пройшов для дітей з української діаспори в Перемишлі.

Якщо Ви бажаєте долучитися до нашої спільноти і готові приймати участь в наших проектах та акціях, запрошуємо на зустрічі волонтерів, які відбуваються, щопонеділка, за адресою: проспект Міцкевича, 4/5, о 19:00.