10 липня 2018 року, учасниця цьогорічного кулінарного гуртка “Казанок” взяла участь у майстер-класі у відомого кондитера.

За сприяння Андріани Панків, організатора “Перших кулінарних курсів” у Львові, учасниця “Казанка”, Марія, взяла участь у майстер-класі з приготування макаронсів. Ганна Роса, кондитер, яка уже не один рік готує різноманітні смаколики, ділилася технологією приготування, допомагала учасникам боротися із страхом невдачі.

На цьому навчанні усі присутні мали нагоду самостійно приготувати французьке печиво, під пильним наглядом майстра своєї справи. Під час різноманітних процесів кондитер Ганна давала цінні поради, які можна застосовувати при випіканні інших солодких страв.

Взяти участь у такому форматі майстер-класу, для Марії, – це гарний досвід і практика, оскільки дівчина задумується пов’язати своє життя з кондитеркою.

“Перші кулінарні курси” у Львові – це курси кулінарії та кондитерії  з подальшим працевлаштуванням. Ці курси проводять навчання та майстер-класи для аматорів, новачків і не тільки. Вони допомагають пізнати тонкощі кулінарії та, як готувати шедеври в домашніх умовах.

Щиро вдячні п. Андріані за можливість для Марії взяти безкоштовно участь у навчанні.