12 квітня 2018 року місія “Центр Опіки Сиріт” ЛА УГКЦ провела щорічний масштабний фестиваль “Великодні забави для дітей”. Цьогоріч участь у ньому взяло понад 600 учасників.

Світлий четвер дня місії – це велике свято, на яке організація збирає молодих та активних християн, щоб в родинному колі вітати Христове Воскресіння.

Цього року Великодні забави відбулися на території Львівської Духовної Семінарії Святого Духа та Українського Католицького Університету, що на Хуторівці. Найбажаніші гості, ті, заради кого це свято і відбувалось, діти із Спеціалізованої школи-інтернат, м. Рава-Руська, Краковецької школи-інтернат, НРЦ “Світанок”, с. Гірник, Журавнівської санаторної школи-інтернат, районного дитячого будинку “Рідний Дім” Золочівської районної ради, НРЦ “Мрія”, Винниківської санаторної школи-інтернат, дитячого будинку “Добре серце”, НРЦ Святого Миколая, загальноосвітня школа-інтернат №2, п’яти дитячих будинків сімейного типу, дитячого хору “Ангелики” та вівтарна дружина Гарнізонного храму.

На допомогу організаторам завжди приходять аніматори, які забавляють малечу різноманітними іграми та бансами.

Програма Фестивалю “Великодні забави для дітей – 2018” була як завше насиченою і цікавою. Збір дітей розпочався в 9:30, а в 10:00 усі спільно молилися Божественну Літургію, яку очолив отець Ярослав Максимців. Усі учасники мали нагоду приступити до Тайни Сповіді та Причастя. Опісля всі почимчикували на майстер-класи, на яких дітвора виготовляла цікаві вироби на пасхальну тематику.

Наступним пунктом програми були запальні гаївки, які проводив Дитячий телевізійний театр «Юрашки».

Після смачного обіду на усіх чекала одна з важливих частин фестивалю “Великодні забави для дітей – 2018”, а саме конкурсна програма, на якій вихованці навчальних закладів мали нагоду представити свій виступ на тему “Пасхальна композиція” та боротися за цінні призи. Команди учасників представляли свої акторські вміння, танці, декламування віршів та співи. Високоповажне журі оцінювало таланти малечі.

Щиро дякуємо усім, хто долучився до організації та підтримки нашого щорічного заходу, який проводиться для дітей, які по-особливому цього потребують, а також вдячні спільнотам та організаціям, які присвятили свій вільний час на добру справу і були з нами.

Фестиваль “Великодні забави для дітей-2018” завершився і залишив на обличчях дітей та молоді приємні посмішки і радість Христового Воскресіння!

Символ фестивалю вручено і тепер чекаємо 2019 року. Дякуємо усім, що були і є з нами, що підтримуєте добрі справи на благо дітей.