25 лютого на зустріч волонтерського руху “Руки Допомоги” завітала Дяк Андріана Степанівна, заступник з виховної роботі у навчально-реабілітаційному центрі “Мрія”.

Волонтери руху щотижня відвідують дітей-сиріт та дітей у складних життєвих обставинах у різних навчальних закладах, в тому числі у реабілітаційних центрах. Дуже важливо знати, як саме треба працювати з дітьми з особливими потребами, причини і наслідки такого стану дітей, про їх вроджені та набуті вади. Для цього, капелани Центру Опіки Сиріт запрошують різноманітних спеціалістів, які допомагають розібратися в даних питаннях.

Понеділкова зустріч пройшла в дружній атмосфері, Андріана Степанівна розповіла молоді про свій перший досвід праці з дітьми у НРЦ “Мрія”, про виклики, які перед нею постали. Також вона поділилася досвідом праці з дітьми, у яких присутня затримка психічного розвитку. Також пані Дяк дала практичні поради у різних ситуаціях, які можуть виникнути між дітьми та волонтерами, які до них приходять. Цінні поради та навички дадуть можливість волонтерам трохи глибше зрозуміти дітей, знайти до них підхід, що допоможе плідній праці у їхньому середовищі.