У суботу, 12 листопада 2016 року, капелани та волонтери Центру Опіки Сиріт ЛА УГКЦ у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла (м. Львів, вул. Театральна, 11) провели молитовні чування, присвячені Всеукраїнському дню молитви за сиріт на тему «Обличчя Милосердя».

Молитовний вечір розпочався з спільної Божественної Літургії у наміренні за дітей-сиріт в супроводі квінтету Гарнізонного храму. Опісля з наукою до усіх присутніх звернувся Преосвященний владика Володимир, єпископ-помічник Львівської Архиєпархії УГКЦ. У своєму слові, архиєрей наголосив, що ми повинні бути обличчям доброго та милосердного Бога, Його руками, ногами, вустами та очима і через нас Він творить добрі діла, і ми ніколи не залишаємось самі, біля нас завжди є Бог.

Кожен учасник чувань мав нагоду роздумувати над тим, як він прожив день та яким він є милосердним до ближніх. Під час роздумів усі охочі отримали маленьке послання у вигляді історії чи цитати святих та спільно зробили із свічок серце посеред храму. На завершення спільно помолилися молитву за сиріт, тримаючи в руках образок “Пресвятої Родини” з іменами дітей-сиріт. Цей образок люди залишили собі і молитимуться впродовж року за конкретну дитину-сироту.

Капелани та волонтери Центру Опіки Сиріт висловлють подяку Преосвященному владиці Володимира за батьківські слова, які допоможуть задуматися кожному присутньому над своїми вчинками. Також організатори щиро вдячні хору Тезе (м. Львів) за музичний супровід, під який усі могли сповна поринути у молитовну атмосферу чувань та роздумувати над “Обличчям Милосердя”. Раді були бачити усіх хто завітав і спільно з нами духовно підтримали дітей-сиріт.

Джерело: Центр Опіки Сиріт ЛА УГКЦ{gallery=COS/2016/11-12/}