З 13 по 18 серпня 2018 року за фінансової підтримки Союзу Українок Америки місія “Центр Опіки Сиріт” ЛА УГКЦ провела табір для дітей з трьох Дитячих будинків сімейного типу (ДБСТ) та дітей переселенців. Впродовж відпочинкового табору голова місії, о. Роман Прокопець, та волонтери ЦОС разом з дітворою та батьками-вихователями “Тримали зв’язок з Богом”.

Табір розпочався із спільної подорожі до Яремче, а саме до реколекційно-відпочинкового дому ім. митр. Андрея Шептицького, де і пройшли 6 цікавих та пізнавальних днів. Щодень був присвячений підтемі основної теми: Створення світу, Молитва, Святе Письмо, Прощення, Служба Божа, Пісня. День починався з Божественної Літургії, опісля сніданок і насичена програма, яка включала в себе показ волонтерами сценки, катехизація, Великі ігри, банси, майстер-класи, походи, футбол, тематичні вечори та вечірні молитви.

Дітвора була поділа на дві команди: хлопці та дівчата. Щодня виконуючи різноманітні завдання, діти отримували бали, таким чином піднімали рейтинг команд. Попри змагання учасники табору мали нагоду відкрити для себе багато цікавого і нового. На катехизаціях, які проводив о. Роман Прокопець, дітлахи глибше пізнали молитву, важливість прощення, та те, що образа на серці – це гріх, навчилися користуватися Святим Письмом та дізнались чому для християнина важливо читати Його кожного дня. Також о. Роман розказав та показав усі частини з яких складається Божественна Літургія, що означає все, що входить у Літургійний набір, який одяг одягається священник.

Кожна дитина мала нагоду окремо поспілкуватися чи з священником чи з волонтером, щоб знайти відповіді на питання, які її турбують.