28 квітня 2018 року в рамках підготовки футбольної команди, яка представить Україну на 6-му Світовому Кубку “Hope for Mundial“, спортивний відділ ЦОС провів турнір “Кубок Надії”.

У заході взяла участь команда “КОПА”, та 5  юнацьких команд міста Львова: “Знесіння”, “Вікторія”, “Нове Знесіння”, “Сихівські Ангели” та “Захід”. Футбольний турнір розпочався із спільної молитви та бласловення о. Зіновія Хоркавого та о. Романа Прокопця. Опісля пролунав перший свисток і на футбольному полі, що на вул. Ковельська, 67, в матчі зустрілися ФК “Знесіння” та ФК “Вікторія”. Матч завершився із рахунком – 3:0.

Команда “КОПА”, якою опікується місія ЦОС, зустрілася на полі з командами “Знесіння”, “Вікторія” та “Нове Знесіння”. Перемогу вона отримала лише у матчі з останньою командою, проте це не розчарувало хлопців, а навпаки показало, над чим їм необхідно працювати.

Результати турніру є наступними:

І місце – ФК “Знесіння”
II місце – ФК “Сихівські Ангели”
ІІІ місце – ФК “Захід”

Також були переможці наступних номінацій:

Кращий гравець – Володимир Хома, ФК “КОПА”
Кращий воротар – Влад Карпяк ФК “Захід”
Кращий бомбардир – Романишин Дмитро ФК “Знесіння”
Кращий захисник – Чабанов Назар ФК “Сихівські Ангели”

Вітаємо нашого Володимира Хому із званням кращого гравця турніру з міні-футболу “Кубок Надії”. А команді гарних тренувань, бо перед поїздкою в Польщу їх ще чекає не один турнір.

Дякуємо усім, хто долучився до організації та взяв участь футбольному турнірі.