22 травня 2018 року відбувся випускний кулінарного гуртка “Казанок”, організований місією “Центр Опіки Сиріт” ЛА УГКЦ.

Цей рік був насиченим та цікавим, оскільки “Казанок” продовжив свою роботу в НРЦ “Мрія” та розпочав  діяльність в школі-інтернат №2 (зараз Ліцей “Просвіта” ЛМР). До вихованців двох навчальних закладів щотижня приходили шеф-кухарі, кондитери, аматори, які дарували свій вільний час та навчали дітвору різноманітних кулінарних секретів.

Впродовж цього смачного сезону діти відкрилися, пізнали різноманітні рецепти, познайомились з новими друзями. Кожний майстер-клас приносив гарні та щирі емоції.

Випускний кулінарного гуртка “Казанок” – це подія яка збирає усіх, хто долучився до творення цієї смачної феєрії. В їдальні “Горіховий Дім”, що за адресою Хуторівка, 35а, приміщення УКУ, на усіх запрошених чекало багато сюрпризів та несподіванок.

Усі присутні мали нагоду спостерігати за приготуванням піци на майстер-класі, участь у кому взяли головні учасники гуртка – діти. Після завершення майстер-класу гості пригостилися смачною піцою.

Опісля відбулася презентація книги “Кулінарний порадник – 2”, в якому зібрані рецепти, за якими готували діти. Одним із сюрпризів для дітей було, побачити свої обличчя на обкладинці книжки.

Щиро вдячні усім, хто в різний спосіб був з нами впродовж цього сезону. Кулінарний гурток розвивається завдяки Вам, діти пізнають цікаве. Також вдячні кондитеру Оксані Солук за солодкі смаколики, якими усі частувались на випускному.

Усі, хто не зміг бути з нами, має нагоду придбати “Кулінарний порадник – 2” в інформаційному центрі Гарнізонного храму.

Медіа-Центр ЦОС