У середу, 30 вересня, високопреосвященніший владика Ігор, Архиєпископ і Митрополит Львівський у Домі Милосердя Святого Миколая (вул. Короленка, 7) урочисто відкрив та освятив Дитячий простір дошкільної освіти “Ангелики”. Розпочали освячення спільною Архиєрейською молитвою, яку очолив митрополит Ігор у співслужінні з отцями-капеланами Львівської архиєпархії УГКЦ та за участі численних добродіїв, жертводавців, представників влади і волонтерів Центру Опіки Сиріт, які опікуються Домом Милосердя.

За словами голови Центру Опіки Сиріт отця Романа Прокопця Дім Милосердя – це освітній заклад, тому певна частина приміщень буде використана саме для освіти дошкільнят. Починаючи від лютого цього року капелани, доброчинці та волонтери спільними зусиллями реставрують приміщення і до цього часу вдалося відновити кілька класів у яких від тепер зможуть здобувати християнські цінності малеча віком від 4-6-ти років.

Першочергово простір призначений для дітей із соціальних категорій, тих якими опікується капелани ЦОС і спільно з списками дітей Служби у справах дітей міста Львова, але й також “Ангелики” відкриті до усіх охочих всебічного розвитку своїх дітей. Річна програма триватиме з жовтня по травень і включатиме в себе інтегрований розвиток дітей інтелектуально, фізично та духовно. Викладатимуть у Дитячому просторі кваліфіковані та досвідчені педагоги, які водночас є багаторічними волонтерами Центру Опіки Сиріт. Також освітній процес відбуватиметься із ретельним дотриманням карантинних норм, а здоров’ям малечі опікуватиметься Сімейна амбулаторія “ВУЛИК”.

Щоб записати своїх дітей у дитячий простір «Ангелики», можна звертатися за номером телефону 098 178 69 37 (адміністратор), або написати [email protected], або ж прийти в гості на вул. Короленка, 7. Більше інформації https://www.facebook.com/kidspacelviv/

За матеріалами: медіа-ресурсу “Духовна велич Львова” /https://velychlviv.com/sogodni-u-domi-myloserdya-sv-mykolaya-osvyatyly-dytyachyj-prostir-doshkilnoyi-osvity-angelyky/