26 травня 2017 року Преосвященний владика Володимир, єпископ-помічник Львівської Архиєпархії УГКЦ, освятив намісні ікони в каплиці блаженної Соломії, княгині Галицької, що знаходиться у НРЦ “Мрія”.
Впродовж багатьох років капелани Центру Опіки Сиріт здійснюють душпастирську роботу в даному закладі. Каплиця блаженної Соломії – це серце навчально-реабілітаційного центру, тут щотижня о. Роман Прокопець та о. Тарас Мисяковський спільно з вихованцями та працівниками “Мрії” моляться Божественну Літургію, Молебень. Автором ікон є іконописиця Люба Мигас, волонтерка місії.
Після молитви усі завітали на концерт, присвячений закінченню навчального року. Випускники закладу вразили усіх своєю кулінарною майстерністю – зробили смачний подарунок, приготувавши святковий фуршет. Це гарний приклад плідної праці кулінарного гуртка “Казанок”.
Джерело: Центр Опіки Сиріт