24 вересня 2018 року капелан місії Центру Опіки Сиріт, о. Тарас Мисяковський, провів катехизаційну зустріч для волонтерського руху “Руки Допомоги”. Метою зустрічі було навчити молодь трьом методам катехизації для полегшення праці волонтерів з дітьми.

Отець Тарас познайомив волонтерів із методами: пазли, “вакцинація” та “смс до Бога”. За допомогою цих трьох складників капелан розглянув 10 Божих Заповідей, пригадав про дорогу Мойсея, які йому обітниці дав Бог і як він їх реалізовував у своєму житті. Волонтери почерпнули для себе багато нового, практично випробували усі  методи. Оскільки розпочинаються зустрічі з дітьми у навчальних закладах – це допоможе доступніше донести малечі важливі речі.

Кожний з Вас може долучитися до дружньої родини волонтерів, почерпнути багато нового та реалізувати таланти. Для цього потрібно: завітати до ЦОС на зустрічі, які відбуваються щопонеділка: о 18:00 – спільна Божественна Літургія в Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, вул. Театральна, 11. Опісля цікаві тренінги, обговорення, планування на майбутнє 0 19:00, пл. Міцкевича, 5 (домофон 4).