14 березня волонтери руху “Руки Допомоги”, при місії “Центр Опіки Сиріт”, завітали до вихованців навчально-реабілітаційного центру “Довіра”.

Щочетверга група волонтерів відвідує НРЦ “Довіра”, щоразу молодь готує для дітвори цікаві майстеркласи з хендмейду, катехизацію та ігри. Цього разу усі вивчали і обговорювали Святе Письмо, а саме притчу про день страшного суду. Існує така фраза: «Розкажи мені, і я забуду, покажи мені, і я запам’ятаю, дай мені зробити — і я зрозумію», тому для того, аби діти могли краще зрозуміти Боже Слово, обговорення було поєднано з майстер-класом. Діти створювали маленьких чоловічків з макаронів та розфарбовували їх у різні кольори, що містили в собі різні символи. 

Пригадуємо, що при Центрі Опіки Сиріт діє волонтерський рух “Руки Допомоги” – це молоді та активні люди, які готові жертвувати своїм вільним часом, талантами та знаннями на благо дітей, які потребують любові та опіки, а деколи просто обіймів. Капелани Центру організовують для молоді цікаві та пізнавальні зустрічі з спеціалістами різних закладів, з якими місія співпрацює, психологами та тренерами. Це покращує роботу волонтерів з різними категоріями дітей і дає змогу ефективніше проводити час.

Запрошуємо усіх небайдужих долучатися до нашого волонтерського руху і запрошуємо на щопонеділкові зустрічі, які відбуваються за адресою: проспект Міцкевича 5/4, о 19:00. За детальною інформацією звертайтеся за номером – 096 749 7980.