28-29 квітня 2018 року волонтери руху “Руки Допомоги” при місії “Центр Опіки Сиріт” ЛА УГКЦ взяли участь у тренінгу з підготовки літніх таборів. Цьогоріч усі літні табори об’єднуватиме тема – “Тримай зв’язок з Богом”.

У суботу до молоді завітав о. Максим Рябуха,  СДБ, разом з Юлією Древняк, селезіанським аніматором та соціальним педагогом НВК школи-гімназії Шептицьких. Юля розповіла про усі моменти табору. Про те, наскільки важливо мати чітку мету і злагоджену команду.

Опісля о. Максим розповів про важливість вибраної тематики та наголосив, що дітям цікаво, коли все взаємопов’язано. Наступним кроком тренінгу був поділ на 3 команди: великі ігри, гуртки та банси, сценки. Після смачного обіду усі ділилися своїми напрацюваннями в групах.

У неділю своїм досвідом таборування ділилася Марія Бедрій, аніматор САД Боско. Вона акцентувала увагу на тому, що кожен зокрема має відчувати себе відповідальним, щоб ціла команда мала ефективну роботу. Розповідала про те, як кожен, хто взяв обов’язок на себе підготувати той чи інший пункт таборового дня, має  довершувати свою працю. Аніматор наголосила на правилах поведінки з дітьми.

Щиро вдячні о. Максиму, Юлі та Марії за корисні поради та ділення досвідом.