21 червня 2018 року команда місії “Центр Опіки Сиріт” ЛА УГКЦ разом з військовим капеланом, о. Андрієм Хомишиним, відвідали дітей на базі дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Надія» у с. Верхнє Синьовидне.

Ще машина не встигла припаркуватися на території бази, як біля неї була дітвора, яка з нетерпінням чекала на зустріч із волонтерами. Теплі обійми, радісні посмішки і щасливі очі вітали друзів.

Спочатку усі помолилися Божественну Літургію. Опісля о. Тарас Мисяковський провів катехизацію, на якій говорив про молитву. Діти висловлювали свої думки у різний спосіб: малювали, писали, говорили. Далі на усіх чекали веселі банси, ігри, розмальовування картин за допомогою олівців та пластиліну, волейбол, футбол.

Постійна присутність капелана та волонтера у житті дитини є дуже важливою. Ми з нетерпінням чекаємо на нову поїздку, нові розмови і миті, проведені з малечею.

В цей день діти вручили почесну футболку волонтера Наталі Цап, яка впродовж довго часу була активним волонтером та допомагала втілювати місії різні проекти для дітей, один з яких – кулінарний гурток “Казанок”, де Наталя була координатором у НРЦ “Мрія”.

 

Медіа-Центр ЦОС