6 січня 2016 року, напередодні Різдва, волонтери та капелани “Центру Опіки Сиріт” відвідали вихованців дитячого будинку, де спільно з ними молились та споживали Святу Вечерю.

Близько 16:00 години вони відвідали дитячий будинок №1 по вул. Таджицькій, де разом із дітьми та працівниками закладу молилися Царські Часи і Вечірню з Літургією Василія Великого.

Відтак о. Роман Прокопець окропив присутніх свяченою водою, після чого усі спільно спожили  Святу Вечерю.

Читайте також: Вітаємо з Новим роком та Різдвом Христовим!

Також завітали до Дитячого будинку сімейного типу по вул. Тракт Глинянський, де трохи допомогли з приготуванням. Опісля відбулась спільна молитва та Святвечір.

Джерело: Центр Опіки Сиріт ЛА УГКЦ {gallery=COS/2016/1-6/}