8 липня 2017 року капелани та волонтери Центру Опіки Сиріт ЛА УГКЦ брали участь у щорічному Кубку св. Альфонса з міні-футболу, який організовують редемптористи, і здобули перше місце! Матчі проводились на полях “Концерн Електрон”, вул. Шевченка 313, де за перемогу боролися 8 команд.
Щиро вітаємо команду “РуДо” з перемогою! Бажаємо Вам і в подальшому підкорювати як спортивні так і життєві вершини.
Джерело: Центр Опіки Сиріт