З 19 по 22 червня 2014 року волонтери Центру опіки сиріт здійснили щорічну поїздку в Яремче. Це вже стало традицією і обов’язком кожного волонтера там побувати. В перший день відпочинку волонтери підкорили гору Маковицю. Другий день був днем випробування в два етапи: перший – підкорення гори Говерла, а другий – це велика гра під назвою “Форд-Боярд”. Гра складалась з різноманітних баз, і всі завдання виконувались лише при світлі ліхтариків. Останній день волонтери відзначили прогулянками м. Яремче.
Департамент інформації Центру опіки сиріт.