17 листопада 2015 року відбулась зустріч волонтерів Центру Опіки Сиріт з вихованцями дитячого будинку “Добре серце”, що в с. Новий Милятин. 

«Створення світу» – саме такою була тема цієї зустрічі, яка поєднала в собі цікаве та щире спілкування, перегляд мультфільму, а також малювання.  Діти намалювали свої маленькі шедеври, які розповідають про те, як Господь творив наш світ.

Наступна така зустріч відбудеться вже наступного тижня, а саме 24 листопада.

Джерело: Центр Опіки Сиріт ЛА УГКЦ