11 березня 2015 року, відбулася чергова зустріч волонтерів руху “Руки Допомоги” при Центрі опіки сиріт Львівської архиєпархії, на якій о. Юрій Остап’юк – Голова Центру студентського капеланства продовжив тему Святої Літургії.
Цього разу учасники розглядали дві інших частини Божественної Літургії: Літургію Слова та Літургію Жертви. Отець Юрій пригадав, що розпочинати Святу Літургію ми повинні в мирі. Саме тому дуже часто молимося з прохання, яке починається – в мирі. Також Служба Божа вчить нас життя, кожне її слово вчить нас, як потрібно жити, нагадує, що ми є з Христом, а Він з нами. Відтак, під час Божественної Літургії нам не потрібно бути простими слухачами, а наповнювати змістом усе власне життя через слухання Апостола та Святого Євангелія.
Джерело: Центр опіки сиріт ЛА УГКЦ