30 липня 2017 року волонтери Центру Опіки Сиріт ЛА УГКЦ зустріли у Львові дітлахів з притулку міста Покровськ та школи-інтернат міста Першотравневськ. 

Сьогодні наші друзі мали нагоду відвідати величне місто Лева та насолодитися цікавими та неординарними вуличками. А завтра, 31 липня, разом з учасниками чемпіонату з міні-футболу “КОПА”, вирушать у цікаву подорож в м. Яремче під назвою “Крізь терни до зірок”.

Щиро вдячні Союзу Українок Америки за фінансову підтримку. Завдяки Вам здійсниться не одна дитяча мрія: побувати у Карпатах!

Джерело: Центр Опіки Сиріт