13 вересня 2015 року діти з двох дитячих будинків сімейного типу – зі Львова та Домажира разом із волонтерами Центру Опіки Сиріт завітали на Дитячий Форум, який відбувався в межах 22-го Форуму видавців. Цей особливий день був надзвичайно насиченим різноманітними майстер-класами та квестами як для дітей, так і для волонтерів, тому усім подарував чимало позитиву.

Окрім того, діти не забули і про молитву: разом співали Божественну Літургію у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла.

Капелани та волонтери Центру Опіки Сиріт висловлюють щиру подяку усім людям, які долучились до організації цього свята для дітей

Джерело: Центр Опіки Сиріт ЛА УГКЦ {gallery=COS/2015/9-15/}