14 травня 2017 року в Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла (м. Львів, вул. Театральна, 11) вихованці школи-інтернат та двох навчально-реабілітаційних центрів приступили до Урочистого Святого Причастя.

Капелани, о. Роман Прокопець і о. Тарас Мисяковський, та волонтери місії “Центр Опіки Сиріт” щотижня відвідують дітей, спільно моляться Божественну Літургію, Молебні. Впродовж навчального року діти пізнавали важливість Сповіді у житті християнина.

Висловлюємо щиру подяку катехитам: Устині Слободян, яка підготувала вихованців школи-інтернат №2,  п. Роксолані Лаганяк, яка працювала з дітьми із навчально-реабілітаційного центру “Довіра”, бр. Христофору, ЧСВВ, який навчав вихованців НРЦ “Святого Миколая”. Бажаємо Вам та Вашим вихованцям крокувати до святості і бути гарним прикладом для рідних та близьких.

Джерело: Центр Опіки Сиріт