З 10 по 19 серпня 2015 року десять дітей школи-інтернату №2 м. Львова мали змогу відвідати мальовничі куточки Польщі та стати учасниками спортивного табору. Весь цей час дітей супроводжували представники Центру Опіки Сиріт – голова о. Роман Прокопець та волонтери.

Упродовж дев’яти днів мандрівники мали насичену програму: екскурсії містом Хойніце, відвідини комплексу відкритих басейнів у Фоютові, поїздка в Ритель та екскурсія до найбільшого водного каналу Польщі в Рителі, екскурсія до футбольної Арени PGE (Ґданськ), Вестерплат, пірнання у хвилях Балтійського моря, зустріч із молоддю парафії Матері Божої Цариці Польщі з нагоди святкувань 200-річчя від народження св. Івана Боско, участь у футбольному турнірі в Кроянтах, екскурсія до Тухолі з отцем Мартином та змагання в одному з різновидів боулінгу – креглах (kr?glach).

Діти, волонтери та капелани висловлюють щиру подяку усім, хто долучився до організації цієї поїздки.

Про дитячі враження від поїздки можна прочитати тут.

Джерело: Центр Опіки Сиріт ЛА УГКЦ{gallery=COS/2015/8-24/}