Центр Опіки Сиріт опікується футбольним клубом “КОПА”, до складу якого входять діти-сироти, діти у складних життєвих обставинах та діти з багатодітних сімей. В даний час ЦОС опікується двома віковими групами, які щотижня активно тренуються та беруть участь у різновікових футзальних лігах та турнірах.

Молодші, ‎2005-2006 року народження, беруть участь в дитячій футбольній лізі. У ній, серед 11 команд міста Львова та області, “КОПА”, за результатами зіграних матчів, посідає перше місце. У суботу, 16 лютого, відбувся матч і завершився з рахунком 0-19 в їхню користь. На юнаків очікує фінальний матч, який і визначить переможця в даній лізі, яка триває з грудня по березень. Переглянути їхні успіхи можна на сайті «Львівське міське відділення футзалу Львівщини». ФК «КОПА» є учасником третьої ліги футзалу Львова, в якій беруть участь представники різних компаній та організацій. Для хлопців – це експеримент та випробування, оскільки в даній лізі беруть участь футболісти різного віку. Кожен матч для них важкий, але попри це, перемоги не покидають їх.

Пригадаємо, що у липні 2018 року ФК “КОПА”, представивши Україну на VІ Кубку Світу, виборола перемогу. Цьогоріч, 13-14 липня, на стадіоні “Легія” у Варшаві відбудеться VII Кубок Світу серед дітей під опікою, де команда відстоюватиме звання чемпіона.