У “Єдиній системі місцевих петицій” із 16 листопада можна проголосувати за те, щоб Місії “Центр Опіки Сиріт” УГКЦ для праці з дітьми-сиротами надали у довгострокову оренду приміщення колишньої школи-інтернату №2 (м. Львів, вул. Короленка, 7).

Всього потрібно 500 підписів. Ви також можете стати тим, хто допоможе дітворі мати постійний дах над головою, підписавши петицію тут.

Роман Прокопець, голова ЦОСу, звертається до львів’ян із проханням проголосувати. 

“Зважаючи на 10-річний досвід у соціальній сфері Центр Опіки Сиріт разом з капеланами та волонтерами дбає про моральний добробут нашого міста. Ми як християнська організація надаємо духовну, матеріальну та психологічну підтримку сім’ям загиблих героїв АТО, сім’ям учасників/поранених героїв АТО, сім’ям СЖО, дітям-сиротам, студентам сиротам, дітям, які опинились у скрутних життєвих обставинах, малозабезпеченим та багатодітним сім’ям, незважаючи на їхню конфесійну приналежність.

Окрім цього, капелани активно ведуть діяльність в інтернатах, притулках та Дитячих будинках сімейного типу. Здобутий досвід сприяв створенню постійних проектів, що спрямовані на розвиток дитини та її супровід у житті, тому на сьогоднішній день Центру Опіки Сиріт катастрофічно не вистачає приміщень для кращої реалізації пасторальних та соціальних проектів.

Враховуючи чималу важливість духовної підтримки дітей-сиріт та дітей із сімей СЖО, навчання та пристосування їх до самостійного життя, просимо надати у довготермінову оренду приміщення на вул. Короленка, 7 у м. Львові (колишньої Школи-інтернату № 2) разом і прилеглою територією та спортивним майданчиком для діяльності Місії «Центр Опіки Сиріт» УГКЦ”.

Детальна інструкція для підписання петиції на сайті ЦОС.