20 травня 2017 року на полях спортивного комплексу ім. Богдана Маркевича місія “Центр Опіки Сиріт” ЛА УГКЦ провела закриття чемпіонату з міні-футболу “КОПА”, на якому було нагороджено його команди-учасниці. Особливістю цьогорічного закриття було те, що воно проходило у вигляді одноденного турніру під назвою “Кубок Надії”.
Жодна з команд не залишись без нагород – грамоти, медалі, індивідуальні нагороди гравцям і звичайно кубок. Чемпіоном стала команда “Форвард” (Винниківська санаторна школа-інтернат). Вітаємо переможців!
Джерело: Центр Опіки Сиріт